birgün

4° PARÇALI BULUTLU

Vakkorama Sailing Team’den birincilik

SPOR 24.01.2023 11:38
Vakkorama Sailing Team’den birincilik
Abone Ol google-news

Bu sezon Cem Hakko, Erhan Karaca, Kaan iş, Yüce Öneyli, Güngör Sarı, Erdal Kemerdere, Doğan Ünsal, Serkan Topçu, Görkem Tüfekçioğlu, Mert Edremitlioglu, Caner Özkan, Engin Yuvaktaş ve Can Ekin’den oluşan ekiple mücadele eden Vakkorama Sailing Team, Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nün organize ettiği 2023 Kış Trofesi’nin ilk ayağını 2 üçüncülük, bir birincilikle tamamladı.

Türkiye Yelken Federasyonu’nun Sabit Salma Faaliyet Programında yer alan 6 adet yarışın birincisi 21-22 Ocak tarihlerinde Marmaris’de gerçekleşti ve Vakkorama Sailing Team bu yarışta ilk gün iki üçüncülük, ikinci gün ise birincilik noktaladı.

Kış trofesinin ikinci yarışı 11-12 Şubat, üçüncü yarışı 4-5 Mart, dördüncü yarışı 1-2 Nisan, beşinci yarışı 22-23 Nisan ve son yarışı 13-14 Mayıs’ta yapılacak. Vakkorama Sailing Team, Marmaris Kış Trofesi’nde IRC sınıfının favorileri arasında yer alıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol