birgün

16° AZ BULUTLU

YAŞAM 28.09.2021 10:29

Veli Ağbaba'nın annesi yaşamını yitirdi

CHP Malatya Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın annesi Elif Ağbaba, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede 87 yaşında yaşamını yitirdi.

Veli Ağbaba'nın annesi yaşamını yitirdi

CHP'li Veli Ağbaba'nın annesi Elif Ağbaba uzun süredir tedavi gördüğü hastanede sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Ağbaba, 29 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek cenaze töreninin ardından toprağa verilecek.

Veli Ağbaba'nın annesi Elif Ağbaba'nın yaşamını yitirdiğini sosyal medya hesabından duyuran CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, başsağlığı dileğinde bulundu.

Emir'in paylaşımı şöyle:

"Malatya Milletvekilimiz, Genel Başkan Yardımcımız, değerli ağabeyim Veli Ağbaba'nın annesini kaybettik. Elif teyzemize Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum."

CHP Mersin Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Ali Mahir Başarır, ise “Malatya Milletvekilimiz, Genel Başkan Yardımcımız, değerli ağabeyim, yol arkadaşım Veli Ağbaba’nın kıymetli annesi Elif Ağbaba’yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol