birgün

21° AÇIK

Veli-Der Eğitim Şurası düzenliyor

‘Halkın Eğitim Şurası’nı düzenleyen Veli-Der, salgın döneminde eğitimde gelişen sorunları masaya yatıracak.

EĞİTİM 23.11.2021 18:22
Veli-Der Eğitim Şurası düzenliyor
Abone Ol google-news

Veli-Der Genel Merkezi, ‘Halkın Eğitim Şurası’nı düzenliyor.

Bu akşam Veli-Der’in sosyal medya hesaplarından saat 19:30’da yayınlanacak olan Halkın eğitim şurasında Veli-Der Başkanı Ömer Yılmaz, ‘Salgın ve eğitim’ konusunda konuşacak.

Basın gözünden eğitim konusunda ise Sözcü Gazetesi Eğitim Editörü ve Köşe Yazarı Sultan Uçar, Milliyet Gazetesi Eğitim Editörü ve Köşe Yazarı Abbas Güçlü, Cumhuriyet Gazetesi Eğitim Editörü Sefa Uyar, BirGün Gazetesi Eğitim Muhabiri Mustafa Mert Bildircin, Bianet Editörü Ruken Tuncel söz alacak.

24 Kasım Perşembe günü ise saat 19:30’da yayınlanacak olan eğitim şurasında şura ve eğitimin gerçek gündemi konusu konuşulacak.

24 Kasım Perşembe gününün konukları Eğitimci Nejla Doğan, Eğitimci Nurcan Korkmaz, BirGün Gazetesi Yazarı Ünal Özmen, Doç. Dr. Ahmet Yıldız, Prof. Dr. Hasan Hüseyin Aksoy, Eğitimci Özgür Bozdoğan olacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun