birgün

31° AÇIK

Vitor Pereira, İstanbul’a geldi

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira, İstanbul’a geldi. Pereira, yarın takımla birlikte Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’ne hareket edip burada futbolcularla birlikte kamp dönemi geçirecek. Pereira, yaptığı açıklamada, "Hikâyeyi tamamlamaya geldim" dedi.

SPOR 04.07.2021 17:22
Vitor Pereira, İstanbul’a geldi
Abone Ol google-news

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira, İstanbul’a geldi.

Sarı-lacivertlileri daha önce 2015-2016 sezonunda çalıştıran Portekizli teknik direktör, yarın takımla birlikte Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’ne hareket edip burada futbolcularla birlikte kamp dönemi geçirecek.

Pereira, İstanbul’a gelişinin ardından Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe ile yeniden çalışacak ve savaşacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Vitor Pereira, “Gerçekten buraya geri döndüğüm için çok gururluyum. Bu kulüpte tekrar çalışacak ve savaşacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kulübü ve taraftarları her zaman kalbimde tuttum. Kariyerimdeki gerçekten en ateşli taraftar kitlesi diyebilirim. Burada olmak benim için gerçek anlamda bir gurur; bu kulüp için, hak ettiği başarılar için, savaşmak için…” dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek emin adımlarla mutlu sona ulaşabileceklerinin altını çizen Pereira, “Şunu söylemek istiyorum ki burada olduğum bir önceki dönemde şampiyon olamamıştık. Ama buraya, bu hikâyeyi bu yüzden tamamlamaya geldim. İnanıyorum ki birlikte çalışırsak bunu başarabiliriz. Aynı zamanda Başkanımıza da teşekkür etmek istiyorum, bana ve ekibime güvendiği için. Çalışmak için buraya geldik” diye konuştu.

Pereira, sözlerini şöyle tamamladı: "Daha önce de dediğim gibi gerçekten fantastik bir taraftar kitlesi var. Eğer birlikte çalışırsak eminim sezon sonunda bu kulübün istediği şampiyonluğu kutlayabiliriz."

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol