birgün

7° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 13.02.2020 12:26

Wes Anderson'ın yeni filminden ilk fragman yayınlandı

Temmuzda vizyona girecek olan film, 'The French Dispatch' isimli bir haftalık dergide yaşananları anlatıyor.

Wes Anderson'ın yeni filminden ilk fragman yayınlandı

Beyazperdede kurguladığı zengin görsel dünya, oyuncaklı setler ve birbirinden farklı karakterlerle masalsı bir evren yaratan yönetmen Wes Anderson'ın merakla beklenen son filmi "The French Dispatch"in afişinin ardından ilk fragmanı da yayınlandı.

1925-1975 yılları arasında geçen filmin oyuncu kadrosu pek çok Anderson filminde olduğu gibi yine çok zengin: Benicio Del Toro, Tilda Swinton, Bill Murray, Frances McDormand, Saoirse Ronan, Léa Seydoux, Timothée Chalamet, Adrien Brody, Owen Wilson, Willem Dafoe, Edward Norton.

wes-anderson-in-yeni-filminden-ilk-fragman-yayinlandi-687714-1.

Bianet'in The New Yorker'dan aktardığı habere göre, Temmuzda vizyona girmesi planlanan film, "The French Dispatch" isimli bir haftalık dergide yaşananları yıllara yayarak anlatıyor. Yönetmenin filmde kurguladığı dergiyi, 1925'ten beri haftalık olarak ABD'de yayınlanan The New Yorker'dan esinlendiği belirtiliyor. Anderson, ergenlik çağından beri The New Yorker okuyucusu ve ciltli geniş bir de koleksiyonu bulunuyor.

"The French Dispatch", ABD'de 18+ yaş sınırıyla vizyona girecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız