birgün

25° KAPALI

TEKNOLOJİ 14.10.2019 11:55

WhatsApp'a, Iphone için yeni güncelleme

WhatsApp'a, Iphone için yeni güncelleme

WhatsApp, iPhone için yeni özellikler ile güncellendi. WhatsApp’ın sunduğu yeni özellikler iOS 13 ile tam uyumlu.

Donanım Günlüğü'nden Ender Öztürk'ün haberine göre, WhatsApp, yeni özellikler ile güncellendi. 2.19.10010 sürüm numaralı güncelleme ile iOS 13’le tam uyumlu hale gelen popüler mesajlaşma platformu yeni özellikleri ile de kullanıcılarına daha fazla opsiyon sunmaya devam ediyor. Güncelleme ile sohbetlerde gönderilen görselleri kolayca ve hızlı bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz. iOS 13 ile gelen Memoji özelliği için ise emoji klavyesinden çıkartma olarak gönderme özelliği uygulamaya ekleniyor.

WhatsApp’ın 2.19.10010 sürümü ile ayrıca görsellerin üzerine yazı yazarken T simgesine dokunarak dilediğiniz yazı tipini seçebiliyorsunuz. Uygulamayı App Store>Güncellemeler bölümünden güncelleyerek yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp 2.19.10010 güncellemesi ile gelen yenilikler şu şekilde:

  • Artık sohbetlerinizde medyaları hızlı bir şekilde düzenleyebiliyor ve cevap olarak gönderebiliyorsunuz. Başlamak için bir görseli veya videoyu görüntülerken karalama simgesine dokunun.
  • Şimdi parmağınızı basılı tutup çal seçeneğine dokunarak sesli mesajları doğrudan bildirimlerden çalabiliyorsunuz.
  • “T” simgesine dokunarak kameradaki yazı tipi stillerini değiştirebiliyorsunuz.
  • Şimdi Memoji’ler iOS 13’teki emoji klavyesinden çıkartma olarak gönderilebiliyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız