WhatsApp, Instagram ve Facebook’ta erişim sıkıntıları

02.05.2019 15:44 TEKNOLOJİ
Popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp, Instagram ve Facebook’ta kullanıcılar erişim sıkıntısı yaşanıyor. Erişim sıkıntısı yaşanan WhatsApp’ta görüntü paylaşımı yapılamıyor. Geçtiğimiz haftalarda da Instagram, WhatsApp ve Facebook’a 2 saat boyunca erişim sağlanamamıştı. Erişim sıkıntısının 15.40 itibariyle dünya genelinde yaşandığı öğrenilirken şirketten konuyla ilgili net bilgi verilmedi. Bakanlıktan açıklama Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, […]

Popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp, Instagram ve Facebook’ta kullanıcılar erişim sıkıntısı yaşanıyor.

Erişim sıkıntısı yaşanan WhatsApp’ta görüntü paylaşımı yapılamıyor. Geçtiğimiz haftalarda da Instagram, WhatsApp ve Facebook’a 2 saat boyunca erişim sağlanamamıştı.

Erişim sıkıntısının 15.40 itibariyle dünya genelinde yaşandığı öğrenilirken şirketten konuyla ilgili net bilgi verilmedi.

Bakanlıktan açıklama

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek, Türkiye’deki kullanıcıların da bundan kısmen etkilendiğini bildirdi.

Sayan, Twitter hesabından sosyal iletişim ağlarında yaşanan sorunlara ilişkin yaptığı açıklamada, “Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşanmakta olup, ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” ifadesini kullandı.