birgün

0° HAFİF KAR YAĞIŞLI

TEKNOLOJİ 02.12.2020 13:51

WhatsApp'ta 'sohbete özel duvar kağıdı seçebilme' özelliği

WhatsApp, "bir daha asla yanlış sohbette yanlış mesaj gönderme konusunda endişelenmenize gerek yok," diyerek her sohbete ayrı duvar kağıdı seçebilme özelliğini duyurdu.

WhatsApp'ta 'sohbete özel duvar kağıdı seçebilme' özelliği

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni güncellemelerini duyurdu.

Sosyal medya devi yaptığı son güncelleme ile sohbetleri özelleştirmeye olanak tanıyacak. Yeni güncelleme ile artık her sohbet için farklı duvar kağıtları seçilebilecek.

Sohbet içerisinde bulunan üç nokta simgesi tıklanılarak gösterilen seçenekler içinde yer alan duvar kağıdı kısmını tıklayan kullanıcılar sadece o sohbete özel istedikleri duvar kağıtlarını seçebilecekler.

WhatsApp bu güncelleme ile birlikte duvar kağıdı galerisine de yeni eklemeler yapacak.

Şirketten güncelleme ile ilgili yapılan açıklamada, "Size özel sohbet duvar kağıtları sunuyoruz. En önemli sohbetleriniz ve en sevdiğiniz kişiler için özel bir duvar kağıdı kullanarak sohbetlerinizi kişisel ve ayırt edici hale getirin ve bir daha asla yanlış sohbette yanlış mesaj gönderme konusunda endişelenmenize gerek yok," ifadelerine yer verildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız