birgün

22° AÇIK

Whatsapp'tan 'mavi tık'tan sonra yeni uygulama: WhatsDog

ARŞİV 07.05.2015 17:20
Whatsapp'tan 'mavi tık'tan sonra yeni uygulama: WhatsDog
Abone Ol google-news

Anlık mesajlaşma için kullanılan Whatsapp, 'yuva yıkar' yorumlarına sebep olan 'mavi tık' uygulamasının ardından yine aynı yorumlara sebep olabilecek bir uygulama geliştirdi. WhatsDog adının verildiği uygulama Whatsapp entegreli bir uygulama olsa dahi birebir Whatsapp ile ilişkili değil.

WhatsDog ile sevdiğiniz veya takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm Whatsapp hareketlerini takip etmeniz mümkün. Uygulama elbette takip etmek istediğiniz kişinin mesajlaşmalarını okumak olarak değil, Whatsapp'te ne zaman çevrimiçi olup olmadığı ve ne kadar çevrimci kaldığı konusunda.

Uygulamaya girdiğiniz tarihten itibaren takip etmek istediğiniz numara hakkında size veriler sunan WhatsDog, takip ettiğiniz numaranın online olması ile sizi uyarıyor. Uygulama hakkında en çok şikayet edilen konu ise uygulama içi çıkan ve can sıkıcı olan reklamlar. WhatsDog bu sorunu 10 TL ile çözmenizi de mümkün kılıyor. 10 TL WhatsDog'a bağış yaparak birdaha hiçbir reklam ile karşılaşmamanız mümkün. Whatsdog şimdilik sadece resmi olarak Android cihazlar için kullanılabiliyor.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun