birgün

6° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 27.12.2020 13:10

Wonder Woman 1984, Tenet'in rekorunu kırdı

Wonder Woman 1984 filmi, salgında elde edilebilecek en yüksek hafta sonu hasılatını kazandı. Film, açılış haftasında 10-15 milyon dolar arasında hasılat elde etti.

Wonder Woman 1984, Tenet'in rekorunu kırdı

Koronavirüs salgını ABD’de hem sinemada hem de HBO Max'te aynı anda gösterilmeye başlanan Wonder Woman 1984 filmi, salgında elde edilebilecek en yüksek açılış hasılatı rekorunu Tenet'in elinden aldı.

Gal Gadot’nun başrolde yer aldığı devam filmi, Wonder Woman 1984, ABD’de 2 bin 150 sinemada gösterilmeye başlandı. Film, açılış haftasında 10-15 milyon dolar arasında hasılat elde etti.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre; cuma günü izleyiciyle buluşan film, sinemaların yanı sıra abonelerden hiçbir ek ücret talep etmeden ABD'de HBO Max'te bir ay boyunca yayında kalacak.

Wonder Woman 1984, ABD’de 2 bin 150 sinemada gösterilmeye başlandı. Ülkede sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sinema gösterimleri yapılıyor.

Koronavirüs salgını sürecinde en iyi üç gün açılışı Tenet’in elindeydi. Film, 9,3 milyon dolarlık açılış gişesini yakalamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol