Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'ın “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” sözlerine yanıt olarak yorumlandı. Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı. Sansüre ilişkin, "Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Yandaş Beyaz TV'den şarkıcı Gülşen'e sansür

Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı. Programda 'Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz' denildi.

Türkücü İzzet Yıldızhan, son olarak konserlerinde giydikleri kostümlerle ilgili ünlü isimleri eleştirmiş; “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” demişti. Türkücünün açıklamaları sosyal medyada tepki çekmişti.

Gülşen, 15 Ocak akşamı İstanbul'da bir mekanda sahne aldı. Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar" sözlerinin üzerine Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'a yanıt" olarak yorumlandı.

Gülşen'e sosyal medya üzerinden destek mesajları geldi.

BEYAZ TV'DEN SANSÜR

yandas-beyaz-tv-den-gulsen-e-sansur-969198-1.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında Gülşen'e sansür uygulandı. Bircan Bali ve Seren Serengil'in sunuculuğunu yaptığı programda; Gülşen'e sansür uygulandı. Canlı yayında dış ses tarafından "Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz" ifadelerine yer verildi.