birgün

24° AÇIK

Yandaş Beyaz TV'den şarkıcı Gülşen'e sansür

Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'ın “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” sözlerine yanıt olarak yorumlandı. Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı. Sansüre ilişkin, "Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

MEDYA 17.01.2022 19:10
Yandaş Beyaz TV'den şarkıcı Gülşen'e sansür
Abone Ol google-news

Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı. Programda 'Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz' denildi.

Türkücü İzzet Yıldızhan, son olarak konserlerinde giydikleri kostümlerle ilgili ünlü isimleri eleştirmiş; “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” demişti. Türkücünün açıklamaları sosyal medyada tepki çekmişti.

Gülşen, 15 Ocak akşamı İstanbul'da bir mekanda sahne aldı. Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar" sözlerinin üzerine Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'a yanıt" olarak yorumlandı.

Gülşen'e sosyal medya üzerinden destek mesajları geldi.

BEYAZ TV'DEN SANSÜR

yandas-beyaz-tv-den-gulsen-e-sansur-969198-1.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında Gülşen'e sansür uygulandı. Bircan Bali ve Seren Serengil'in sunuculuğunu yaptığı programda; Gülşen'e sansür uygulandı. Canlı yayında dış ses tarafından "Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz" ifadelerine yer verildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol