birgün

13° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 06.02.2020 12:28

Yandaş medyanın içler acısı hali: Teşekkür sırası İmamoğlu'na gelince CNN Türk'ün mikrofonu 'uzaklaştı'

Yandaş medyanın içler acısı hali: Teşekkür sırası İmamoğlu'na gelince CNN Türk'ün mikrofonu 'uzaklaştı'

CNN Türk, Sabiha Gökçen'deki uçak kazasında yaralanan bir kişinin yakınından görüş aldı. Yaralı kişinin yakını İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür edince, CNN muhabirinin mikrofonu uzaklaştırması dikkati çekti.

İzmir'den İstanbul'a gelen Pegasus'a ait uçak, iniş yaptığı sırada pistten çıkarak parçalandı. 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada 180 kişi de yaralandı.

Kazaya ilişkin yayın yapan CNN Türk, Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde bir yaralının yakını ile konuştu.

Uçak kazasında yaralanan kişinin yakını Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ve hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Yaralı kişinin yakını İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür edince, CNN muhabirinin mikrofonu uzaklaştırması dikkati çekti. CNN Türk'ün görüş aldığı yaralı kişinin yakını açıklamasında şunları söyledi: "Öncelikle hastanemize ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz, bizi hiçbir zaman bilgisiz bırakmadılar. Kalma yeri olsun, diğer sosyal imkanlar olsun... Büyükşehir belediye başkanımız, belediye başkanımız burayı ziyaret ettiler. İnsanların konforu için ve hastalarla ilgili bilgi vermek için ellerinden geleni yapıyorlar..."

O anlar şöyle görüntülendi:

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol