birgün

13° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 08.03.2021 17:43

Yandaş yazardan çıplak aramayı eleştiren kadına: Seni de mi soydular? Başka ne yaptılar?

Yandaş yazardan çıplak aramayı eleştiren kadına: Seni de mi soydular? Başka ne yaptılar?

Yandaş Akşam gazetesinin Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, Twitter’da paylaştığı bir mesaja, çıplak aramayı eleştiren bir karşılık veren kadına, “Sen de mi oradaydın? Seni de mi soydular? Başka ne yaptılar?” diye yazdı.

Pazarcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun HDP Eş Genel Başkanı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamasını hedef alan bir tweet attı. Tweetinde “İmamoğlu Pervin Buldan ve Meral Akşener nezdinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Doğaldır ki, herkes meşrebine uygun davranışlar sergiler! Ben de Diyarbakır Annelerinin nezdinde bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım” diyen Pazarcı’ya bir Twitter kullanıcısı, “Ayrıca çıplak aramaya da bu kadar tepki göstermiş olmanızı isterdim! Bu nedenle sizin gibi üzerinde etiketiyle dolaşan insanların kutlamalarını kabul etmiyorum!” yanıtı verdi. Pazarcı’nın bu eleştiriye yanıtı ise şöyle oldu:

“Sen de mi oradaydın?

Seni de mi soydular?

Başka ne yaptılar?”

yandas-yazardan-ciplak-aramayi-elestiren-kadina-sen-de-mi-oradaydin-seni-de-mi-soydular-baska-ne-yaptilar-850043-1.

CHP’NİN AFİŞİNİ ‘HAREKET ÇEKMEK’ SANDI

Pazarcı ayrıca, CHP Bağcılar İlçe Örgütü’nün 8 Mart kutlama pankartında kullandığı dünyaca ünlü “We Can Do It!” afişindeki kadın figürünün ‘hareket çektiğini’ sandı.

Twitter mesajında CHP’nin pankartını eleştiren Pazarcı, “Ne bu? Ne biçim bir afiş? Ne menem bir paylaşım? Kadınlar Günü'nü fırsat bilen CHP, millete hareket mi çekiyor?” diye yazdı.

yandas-yazardan-ciplak-aramayi-elestiren-kadina-sen-de-mi-oradaydin-seni-de-mi-soydular-baska-ne-yaptilar-850044-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol