birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

KADIN 17.09.2020 17:18

Yardım etme bahanesiyle aracına aldığı kadına cinsel saldırıda bulundu

İstanbul'da köpek saldırısına uğrayan kadını yardım etme bahanesiyle aracına alan ve cinsel saldırıda bulunan erkek serbest bırakıldı.

Yardım etme bahanesiyle aracına aldığı kadına cinsel saldırıda bulundu

İstanbul Sarıyer’de bir köpek saldırısına uğrayan kadın o sırada kendisine yardım etmek istediğini söyleyen bir erkeğin aracına bindi. Otomobilin sürücüsü R.P isimli erkek, kadına cinsel saldırıda bulundu. Olayla ilgili başlatılan çalışmalarda gözaltına alınan R.P., kadının şikayetçi olmaması üzerine serbest kaldı.

14 Eylül Pazartesi günü saat 19.00 sıralarında K.M.K. isimli kadın, Sarıyer İlçesi Tarabya semtinde çalıştığı iş yerinden çıktıktan sonra köpek saldırısına uğradı. O sırada kendisine yardım etmek istediğini söyleyen R.P isimli erkek, kadını aracına aldı. R.P, aracına aldığı kadına cinsel saldırıda bulunduktan sonra kadını araçtan attı.

Saldırının ardındna kimliği tespit edilen R.P. isimli erkek Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yakalandı.

K.M.K isimli kadının, R.P. isimli erkekten davacı ve şikayetçi olmaması üzerine R.P. adli makamlarca serbest bırakıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız