birgün

-2° HAFİF KAR YAĞIŞLI

KADIN 26.03.2021 19:25

Yarışma programlarıyla tanınan Bahar Candan, bir erkek tarafından darbedildi

Katıldığı yarışma programlarıyla gündeme gelen Bahar Candan'ı darbeden Murat D. isimli erkek adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.

Yarışma programlarıyla tanınan Bahar Candan, bir erkek tarafından darbedildi

Katıldığı yarıışma programı ile tanınan Bahar Candan, Uludağ’da Murat D. İsimli erkek tarafından darbedildi. Candan’ın yüzüne cep telefonuyla vuran Murat D., gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adliyede adli kontrolle serbest bırakıldı.

Murat D. isimli erkek, tatil için Uludağ'a giden Bahar Candan'ı darp etti. Candan, Çekirge Devlet Hastanesi’ne gitti. Tedavisinin ardından da İstanbul’a döndü.

DHA’nın haberine göre, otele gelen Uludağ İlçe Jandarma ekiplerince gözaltına alınan Murat D., dün adliyeye sevk edildi. Murat D., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.

“Söylemezsem olmaz” adlı programa bağlanan Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan, kardeşini darbeden kişiyi tanımadıklarını anlattı ve kadına yönelik erkek şiddetine tepki gösterdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol