Yavuz Bingöl arkadaşını tokatladı

09.04.2019 16:27 GÜNCEL
Şubat ayında hastaneye kaldırılan ve geçtiğimiz günlerde de kalbine 4 adet stent takılan Yavuz Bingöl, hakkında çıkan dayak iddialarına yanıt verdi. Yavuz Bingöl, geçtiğimiz hafta yeniden bıçak altına yatmıştı. Kalbine dört adet stent takılan türkücünün adı, ‘Kıbrıs Ercan Havaalanında bir personeli dövdü’ haberlerine karışmıştı. Bingöl, görevli birine saldırmadığını, sesini yükselten bir arkadaşına ‘kendine gelmesi için’ […]

Şubat ayında hastaneye kaldırılan ve geçtiğimiz günlerde de kalbine 4 adet stent takılan Yavuz Bingöl, hakkında çıkan dayak iddialarına yanıt verdi.

Yavuz Bingöl, geçtiğimiz hafta yeniden bıçak altına yatmıştı. Kalbine dört adet stent takılan türkücünün adı, ‘Kıbrıs Ercan Havaalanında bir personeli dövdü’ haberlerine karışmıştı.

Bingöl, görevli birine saldırmadığını, sesini yükselten bir arkadaşına ‘kendine gelmesi için’ tokat attığını söyledi.

Konu hakkında ilk kez açıklama yapan Bingöl, Magazin Noteri adlı YouTube kanalında konuştu. Bingöl, olayın haberlerdeki gibi olmadığını belirterek, şu açıklamayı yaptı:

“Yaşanan olay haberlerde çıktığı gibi değil. Orkestra ile birlikte Ercan Havalimanı’na biletimizi almak için giriş yaptık. O sırada bagaj kontrole bagajlarımızı verdik ve sıraya girdik. Grup halinde olduğumuz için bir gecikme yaşandı.

O sırada, sırada olan bir beyefendi kardeşim sıraya girsenize diye çıkış yaptı. O esnada da orkestrada bulunan bir arkadaşımız kabadayılık yapmaya başlayarak, sesini yükseltti. Karşı taraf da sesini yükselterek ‘Burası muz cumhuriyeti mi beni mi döveceksiniz?’ dedi.

“ÖZÜR DİLEYECEĞİM”

Ben de devreye girerek kendi adamımızı tuttum, kendine gelmesi için tokat attım ve ‘biz kabadayı mıyız’ diyerek bağırdım. Bu olayı ben bir görevliyi dövmüşüm gibi haber yapmışlar. Doğrusu anlattığım gibidir, düzeltmek isterim. Herhangi bir görevliyi dövmedim, kendi arkadaşıma tokat attım. Olan budur.”

Hayatında ilk defa sinirlerine hakim olamayarak böyle bir olay yaşadığını ileri süren Bingöl, hatasının farkında olduğunu ve arkadaşından özür dileyeceğini söyledi.

Bingöl, hastalığı hakkında ise şu açıklamayı yaptı: “Gece evde ağrım ve sancım oldu. Hastaneye gittim, mide yanması diye bana çeyrek serum verdiler ve taburcu ettiler. Sabah yine ağrılarım oldu ve acil olarak Şişli Etfal’e geldim. Yapılan tetkikler sonucu safra kesemin iltihaplandığı ortaya çıktı.”