birgün

8° AÇIK

YAŞAM 25.02.2020 15:00

Yazar Abdullah Akay’ın yeni kitabı “Tanrı’nın Bilinçaltı” çıktı

Yazar Abdullah Akay’ın yeni kitabı “Tanrı’nın Bilinçaltı” çıktı

Yazar Abdullah Akay’ın yeni kitabı “Tanrı’nın Bilinçaltı”, İkinci Adam Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. 18. kitabını kaleme alan 90 yaşındaki yazar, okuru zihnin gizli kalmış odalarına yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor.

“Beynimizin kıvrımlarındaki bilinçaltı belleğini açık tutun. O bellek her anınızı kaydeder. Onda yaşam iksiri vardır. Tüm yaşam oradadır” diyen Abdullah Akay, Kadıköy Life dergisine yaptığı açıklamada kitabına dair bazı bilgiler aktardı:

“Yaşam iksiri bilinçaltı belleğinizde. Kalbiniz dursa dahi beyninizle yaşarsınız. Oradaki kayıtlar ana bilgisayara bağlı, bu yüzden biz de ölmeyiz kayıtlarımız da… Bu kayıtlar her an karşımıza çıkabilir. Çünkü biz ölümsüz varlıklarız. Kaç kez geldik, kaç kez gittik? Bunu ancak beyin bilebilir. Düşünün! Düşündükçe büyürsünüz. Ne kadar büyük hayal kurarsanız, o kadar gerçeğin içinde olursunuz. Hayal, hayat otomobilinin hem farkı hem de dikiz aynasıdır."

“Tanrı’nın Bilinçaltı – Altın Sırlı Kutu” kitabı kitabevleri ve online satış noktalarından temin edilebiliyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız