birgün

11° AÇIK

GÜNCEL 27.09.2021 11:36

Yazarımız Şengül’e Mimarlar Odası’ndan ödül

2021 Koruma Alanında Emre Madran Basın Ödülleri açıklandı. Yazılı Basın Dalı’nda BirGün yazarı Tarık Şengül, kent gündemine dair yazıları nedeniyle ödüle değer görüldü.

Yazarımız Şengül’e Mimarlar Odası’ndan ödül

Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından, doğal ve kültürel değerlerin korunmasında büyük katkılar sunmuş olan Mimar Emre Madran’ın anısına bu yıl altıncısı verilen "Koruma Alanında Emre Madran Basın Ödülleri” açıklandı. BirGün Yazarı Tarık Şengül, Yazılı Basın Dalı’nda, yol ayrımı ve kent gündemi yazıları ile ödüle layık görüldü.

TÖREN 4 EKİM’DE

2021 Koruma Alanında Emre Madran Basın Ödülleri, 4 Ekim Pazartesi günü saat 19.00‘da Dünya Mimarlık ve Konut gününde, Ankara Kalesi'nde Erimtan Müzesi'nde düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol