birgün

7° AÇIK

BİRGÜN EGE 20.10.2020 17:09

Yazarlar Karşıyaka’da buluşuyor

Yazarlar Karşıyaka’da buluşuyor

BİRGÜN EGE

Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin hayata geçirdiği Edebiyat Otobüsü, son durağı olan İzmir Karşıyaka’da cumartesi günü bir etkinlik düzenliyor.

24 Ekim Cumartesi günü saat 18.00’de Karşıyaka Anıtı’nın önünde bulunan Edebiyat Otobüsü’nde yazarlar Barış İnce, Mevsim Yenice, Özgür Çırak, Ahmet Büke, Polat Özlüoğlu, Neslihan Yiğitler ve Berçem Akbaş bir araya gelecek.

Yurttaşlarla sohbet edecek olan yazarlar aynı zamanda okuyucularına kitaplarını da imzalayacak. Öte yandan Karşıyaka Belediyesi’nin davetiyle gerçekleşen etkinlikte Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay da yer alacak.

yazarlar-karsiyaka-da-bulusuyor-795037-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız