birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 16.04.2021 15:47

Yediden Yetmişe yeni sayısıyla raflarda

Yediden Yetmişe yeni sayısıyla raflarda

Yediden Yetmişe Çocuk Edebiyat Kültür Dergisi’nin yeni sayısı "Baharın Şarkısına Kulak Ver!" kapağı ile raflarda yerini aldı. Son 3 sayısını online ve ücretsiz olarak çıkaran dergi yeniden basılı hayata dönmenin sevincini okurlarıyla paylaşıyor.

Bu sayıda Ahmet Büke, Hazal Uzuner, Gökçen Zorcu, Gülay Pamuk, Kadriye Bakşi, Özge Doğar, Sima Özkan, Tuğba Güven Alkan ve daha birçok kıymetli isimin birbirinden keyifli yazıları okurları ile buluşmayı bekliyor.

Derginin yeni sayısına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Burayı tıklayarak ise dergiye abone olarak yıl içinde çıkacak toplam 4 sayının adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

yediden-yetmise-yeni-sayisiyla-raflarda-865499-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol