birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

Yeğeninin evinin önünde hamsi satmasını istemeyen kişi motorlu testereyle tezgahı parçaladı

Trabzon'un Ortahisar ilçesi Soğuksu Mahallesinde M.B. isimli şahıs, yeğeninin evinin önünde balık satmasını engellemek için elektrikli testere ile tezgahı parçaladı.

YEREL 21.10.2021 13:04
Yeğeninin evinin önünde hamsi satmasını istemeyen kişi motorlu testereyle tezgahı parçaladı
Abone Ol google-news

Trabzon’un Soğuksu Mahallesinde evinin önünde yeğeninin hamsi satmasını istemeyen amca, motorlu testereyle balık tezgahını parçaladı. Yeğeni o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti.

Yeğen Berat Berk Boz, amcası M.B. ile babasının arasında küslük olduğunu bu nedenle evin önünde bulunan yerde balık satmasını istemediğini belirtti.

Berat Berk Boz, “Burası babaannemin. Videodaki amcam, babamla arasında küslük olduğu için beni de burada istemiyor. O sebepten ötürü burayı parçalıyor" dedi.

Boz, şu ifadelere yer verdi:

"Buraya gelmeden önce beni WhatsApp üzerinden tehdit etmişti. Polise şikayet ettim. Babaannemi görmeye gittim peşimden geldi, kapının önünde bana ’Tezgahı buraya koyamazsın’ dedi. Ben de kendisine ’Zabıtadan iznim var her şeyim tamam’ dedim. O sadece ’Burası benim’ diyerek tezgâhıma saldırıyor. Elinde testere vardı ben de kendisine yaklaşamadım. Testere ile gelince ben de kendisine karşılık vermeden videoya aldım. Elektrikli testere ile tezgahımı kesmeye başlayınca ben de başka tarafa doğru kaçtım. O sırada müşterim de vardı kimse yaklaşamadı dolayısıyla kimse üzerine gidemedi. Ben hep alttan aldım haklılığımı savundum. Videoya çektim malıma zarar verdiğini söyledim.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun