Yeni Şafak’tan büyük hizmet: Takınca Kabe ziyareti yaptıran gözlük!

03.09.2019 15:29 MEDYA

HABER MERKEZİ

Yandaş Yeni Şafak gazetesi, okurlarına yönelik şaşkınlık yaratan bir kampanyaya imza attı. Gazete, okurlarına yıllık abonelikle birlikte takınca Kabe’yi gösteren gözlük seti veriyor. Yıllık abonelik ve setin toplam fiyatı ise 409 TL.

Gazetenin bugünkü sayısında okurlarına yönelik bir kampanyanın broşürü yer aldı. Broşüre göre Yeni Şafak gazetesine yıllık abonelikle birlikte takınca Kabe’yi gösteren bir gözlük seti ve indirimli umre fırsatı 409 TL’ye satılıyor.

Broşürde, gözlük seti şöyle tanıtıldı: “Dünyanın ilk VR/sanal gerçeklikle hazırlanmış Hac ve Umre ziyaret programı. Özel üretilmiş sanal gerçeklik gözlüğü ve mobil uygulama desteği ile pratik ve kolay kullanım.”

Gözlüğe dair şu ifadeler de broşürde yer aldı: “Kabe’i muazzama, Mekke ve Medine’yi ziyaret ve o eşsiz hazları tekrar tekrar yaşayabilme imkanı.”

Gazete ayrıca umre ziyaretinde de ‘büyük bir fırsat’ sunuyor: 409 TL verip kampanyadan faydalanan okurlara “M. Fatih Çıtak Hoca ile birlikte 1 hafta yüzde 20 indirimli umre fırsatı.”