Yıldırım: Bugün konuşma sırası seçmenindir

23.06.2019 11:50 GÜNCEL
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan yenileme seçimine Cumhur İttifakı’nın adayı olarak giren Binali Yıldırım, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Bugün konuşma sırası seçmenindir ve onlar kararını verecek” dedi. Yıldırım, Tuzla’daki Emlak Konut Cemil Meriç İlkokulu’nda oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Yıldırım, seçim sonuçlarını AKP İstanbul İl Başkanlığı’nda takip edeceğini belirterek, “Kırgınlıkları […]

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan yenileme seçimine Cumhur İttifakı’nın adayı olarak giren Binali Yıldırım, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Bugün konuşma sırası seçmenindir ve onlar kararını verecek” dedi.

Yıldırım, Tuzla’daki Emlak Konut Cemil Meriç İlkokulu’nda oyunu kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Yıldırım, seçim sonuçlarını AKP İstanbul İl Başkanlığı’nda takip edeceğini belirterek, “Kırgınlıkları geride bırakma zamanı” dedi.

“İstanbul halkının verdiği kararın başımız gözümüz üzerinde yeri var, mutlaka en doğru kararı vermiş olacak, buna yürekten inanıyorum.

“Bilerek, bilmeyerek eğer bir İstanbullu kardeşimize, rakiplere bir yanlış yapmışsak, haksızlık yapmışsak helallik istiyorum.”