birgün

15° AÇIK

Yunanistan'a gitmek isteyen yabancı uyruklu bir kişi, İpsala'da donarak öldü

Edirne'de çeltik tarlası yanında bir erkeğe ait cansız beden bulundu. Yabancı uyruklu kişinin Yunanistan'a gitmek istediği ve donarak öldüğü değerlendiriliyor.

GÜNCEL 22.12.2021 17:13
Yunanistan'a gitmek isteyen yabancı uyruklu bir kişi, İpsala'da donarak öldü
Abone Ol google-news

Edirne'de İpsala ilçesi Yenikarpuzlu beldesi yakınlarında, çeltik tarlası yakınında bir kişinin hareketsiz yattığını görenler, jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekibi, üzerinden kimlik çıkmayan kişinin donarak öldüğünü belirledi. Yunanistan’a gitmeye çalışan yabancı uyruklu kişiye ait olduğu üzerinde durulan cansız beden, yapılan incelemenin ardından İpsala Devlet Hastanesi'nin morguna konuldu.

Ölen kişinin kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi. (AA, DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol