birgün

19° AZ BULUTLU

Yurdun 7’nci katından düştüğü iddia edilen 20 yaşındaki genç kadın hayatını kaybetti

Malatya’da Beydağı Kız Öğrenci Yurdu’nun 7’inci katından düştüğü iddia edilen 20 yaşındaki M.Y. hayatını kaybetti. Olay esnasında M.Y.’nin yanında bulunan arkadaşları sandalyeden dengesini kaybederek düştüğünü belirtti. Cumhuriyet Savcısı da yurtta inceleme yaptı.

KADIN 21.04.2022 06:53
Yurdun 7’nci katından düştüğü iddia edilen 20 yaşındaki genç kadın hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Bulgurlu Mahallesi’nde Beydağı Kız Öğrenci Yurdu’nun 7’inci katından düştüğü iddia edilen 20 yaşındaki M.Y. hayatını kaybetti.

Dün akşam saat 23.00 sularında Beydağı Kız Öğrenci Yurdu’nda iddiaya göre M.Y. (20) yedinci katta kaldığı odada sigara içmek için odanın penceresini açtı. Çıktığı sandalye üzerinde sigara içen M.Y.’nin bu sırada dengesini kaybederek düştüğü belirtildi.

Genç kadının düştüğünü gören arkadaşları durumu polis ve sağlık bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde M.Y.’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay esnasında M.Y.’nin yanında bulunan arkadaşları sigara içmek için çıktığı sandalyeden dengesini kaybederek düştüğünü belirtirken, M.Y.’nin cenazesi Cumhuriyet Savcı ile polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı inceleme sonrasında Malatya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol