birgün

10° PARÇALI BULUTLU

Yusuf Bazancir’in ‘baltayla kapı parçalama’ haberlerine erişim engeli

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazancir’in eşi Seval Bazancir’in evinin kapısını balta ile parçalamasına ilişkin haberlere erişim engeli getirildi.

GÜNCEL 25.01.2023 18:03
Yusuf Bazancir’in ‘baltayla kapı parçalama’ haberlerine erişim engeli
Abone Ol google-news

Şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazancir’in boşanma aşamasında olduğu ve sonradan birlikteliğe devam ettiği Seval Bazancir’in oturduğu evin kapısını balta ile parçalamasına ilişkin haberlere erişim engeli getirildi.

Küçükçekmece 1. Sulh Ceza Hâkimliği, Yusuf Bazancir’in avukatı Pınar Kaya’nın talebi üzerine onlarca haber linkinin içerikten çıkarılmasına hükmetti. Mahkeme, kararın hangi gerekçeyle alındığını belirtmedi.

Yusuf Bazancir’in, geçen yılın mart ayında 5 yıldır evli olduğu ve boşanma kararı aldıkları Seval Bazancir’in (37) evine gelerek kapıyı balta ile parçaladığı basına yansımıştı.

Haberlere göre Seval Bazancir ise bu sırada KADES uygulamasına basıp yardım istemişti.

Gözaltına alınan Yusuf Bazancir, adliyeye sevk edildikten sonra adli kontrolle serbest bırakılmıştı.

Bazancir olayla ilgili olarak “silahla tehdit” suçundan 1 yıl hapis cezası almıştı. Seval Bazancir, duruşma sırasında şikayetini geri çekmek istemiş, iki cezadan sonra da evliliklerine devam etmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol