birgün

25° AÇIK

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden ilk fragman

Amazon'un merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden ilk fragman yayınlandı. Fragman, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden tanıdık karakterler ve filmlerin çok öncesinde geçen olaylara dair görüntüler sunuyor. Dizi 2 Eylül'de izleyicinin karşısına çıkacak.

KÜLTÜR SANAT 14.02.2022 11:13
Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden ilk fragman
Abone Ol google-news

The Lord of the Rings: The Rings of Power( Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) dizisinden ilk fragman yayınlandı. Fragman Super Bowl (ABD Ulusal Amerikan Futbolu Ligi Finali) sırasında gösterime alındı.

Dizi, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemesinden binlerce yıl öncesinde geçen olayları konu ediniyor. İnsan krallığı Numenor'un yükselişi ve ardından düşüşü, Melkor'un Gazap Savaşı'nda yenilmesinin ardından sağ kolu Sauron'un kayıplara karışması ve sonrasında bilinen üçlemenin de odak noktası tek yüzük ve diğer yüzüklerin ortaya çıkışını anlatacak.

Dizide filmlerden bilinen Galadriel, Elrond ve o zaman diliminde yaşadığı varsayılan Hobbitler de yer alacak.

Yaklaşık 465 milyon dolarlık ilk sezon maliyetiyle tarihin en yüksek bütçeli dizisi olacağı bilinen The Rings of Power, 2 Eylül'den itibaren Amazon Prime Video’da izleyiciyle buluşacak.

The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisinin oyuncu kadrosu şöyle:

Peter Mullan, Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol