birgün

8° PARÇALI AZ BULUTLU

MEDYA 14.08.2020 11:11

Zafer Algöz'den Ozan Güven açıklaması: Kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar Ozan’ı protesto ediyor

Oyuncu Zafer Algöz, Deniz Bulutsuz'u darp ettiği belirtilen yakın arkadaşı Ozan Güven'e ilişkin, "Çoğunluğu kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar Ozan’ı protesto ediyor" dedi.

Zafer Algöz'den Ozan Güven açıklaması: Kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar Ozan’ı protesto ediyor


Zafer Algöz, YouTube’da yayınlanan “Sorgu Odası” programına konuk oldu. Oyuncu, Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığına ilişkin çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Algöz, "Elbette tasvip edilecek bir şey değil. Kadına, çocuğa, hayvana şiddet uygulayana lanet olsun. Ama yaşananları biz bilmiyoruz ki. Ne oldu da iş o noktaya geldi? Ozan’ı protesto ediyor senaristler. Bakıyorum; çoğunluğu kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar. Ayıp değil mi? Şimdi burada bir tavır gösteriyorsun. O zaman kalk ‘Ben bu senaryoyu yazmam, burada kadına şiddet var’ de. Şu anda Ozan da, o hanımefendi de eminim çok pişmandır. Kim böyle bir şeyden mutlu olabilir?" Ya da kim görüp de ‘Ben arkadaşımın arkasındayım’ diyebilir? Kimse kimseye şiddet uygulayamaz. O noktada devlet otoritesi devreye girer." dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız