birgün

20° AÇIK

Zerrin Özer: Mesleki kariyerimi noktaladım

Şarkıcı Zerrin Özer, Instagram'dan yaptığı açıklamada müzik kariyerini noktaladığını duyurdu. Özer, "Birkaç gün önce mesleki kariyerimi kendi irademle noktaladım. Bu arada canlarıma açıklamalıyım ki sağlığım gayet iyidir" diye yazdı.

KÜLTÜR SANAT 23.06.2022 12:54
Zerrin Özer: Mesleki kariyerimi noktaladım Fotoğraf: AA
Abone Ol google-news

Şarkıcı Zerrin Özer, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile müzik kariyerini noktaladığını açıkladı. Herhangi bir sağlık sorunu olmadığını dile getiren Özer, kendi iradesiyle müziği bıraktığını duyurdu.

Unutulmaz şarkılara imzasını atan 64 yaşındaki şarkıcı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Kıymetli dostlarım! Ben Zerrin Özer..! Birkaç gün önce mesleki kariyerimi kendi irademle noktaladım. Bu arada canlarıma açıklamalıyım ki sağlığım gayet iyidir. Hepinize, tüm canlarıma daim olan sevgi dolu saygılarımı yolluyorum. Teşekkür ederim.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol