birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Zonguldak'ta bir kadın evinin bahçesinde ölü bulundu

Zonguldak'ta ailesinin haber alamadığı 79 yaşındaki kadın evinin bahçesinde ölü bulundu. Kadının köpeklerin saldırısına uğradığı öne sürülüyor.

GÜNCEL 06.09.2022 00:20
Zonguldak'ta bir kadın evinin bahçesinde ölü bulundu Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde yaşlı kadın evinin bahçesinde ölü bulundu.

Almanya'dan tatil için Burhanoğlu köyüne gelen 79 yaşındaki Hamide Demir'den haber alamayan kızı, köydeki yakınlarına haber verdi.

Yaşlı kadını yeğeni, bahçede hareketsiz halde buldu. Haber verilmesi üzerine söz konusu yere gelen sağlık ve jandarma ekipleri, kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

Bahçeye otları biçmek için gittiği öğrenilen Demir'in cansız bedeni, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Öte yandan köpeklerin saldırısına uğradığı öne sürülüen yaşlı kadının ölüm nedeninin otopsi sonrası kesinlik kazanacağı bildirildi.

(AA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol