Aydın’da yatırımlar tam gaz: Yollar yenileniyor
Fotoğraf: BirGün

BirGün EGE

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki yatırımlarını devam ettiriyor. Kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, Nazilli ilçesi 75. Yıl Bulvarı’nda kazı çalışmalarına başladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasındaki caddelere altın dokunuşlar yaparak daha güvenli ve konforlu yolları vatandaşların kullanımına sunuyor.

Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, Nazilli 75. Yıl Bulvarı’nda da kazı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, kazı çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimine başlayacak. Tüm bu işlemlerin ardından sürüş güvenliği için çizgi ve kaldırım düzenleme çalışmaları yapılarak yolun çehresi baştan aşağı yenilenecek. Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla daha konforlu yollara sahip olduklarını dile getiren vatandaşlar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam edeceklerini ifade ederek, “Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.