Ağrı Belediye Başkanlığı'na AKP'li Metin Karadoğan seçildi

Milletvekili adayı olmak için Ağrı Belediye Başkanlığından istifa eden Savcı Sayan’ın yerine İl Genel Meclis’te yapılan oylamada 3. turda 20 oy alan AKP’li meclis üyesi Mehmet Karadoğan seçildi.

Ağrı Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden AKP’li Savcı Sayan’ın yerine AKP’li meclis üyesi Mehmet Karadoğan seçildi.

İHA’nın aktardığına göre, Ağrı Belediyesi İl Genel Meclis Üyeleri tarafından yapılan oylama sonucunda 3’üncü turda 20 oy alan Metin Karadoğan, Ağrı Belediye Başkanlığı görevine geldi.

AKP'li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, 2023 Milletvekili Genel Seçimi'nde milletvekili aday adayı olmak için AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile görevinden istifa etmişti.

Sayan, daha önce koruma altındaki çocukları teşhir etmesi, yurttaşlara hakeret etmesi ve son olarak Ağrı sokaklarında uzun namlulu silah taşıyan kişilerle yürüdüğü görüntülerle gündeme gelmişti.

Günün Manşetleri için tıklayın
Çok Okunanlar
"Karma eğitim zorunlu değil" diyen Yusuf Tekin, Milli Eğitim Bakanı oldu Kılıçdaroğlu, LGS sınavına giren öğrencilere başarılar diledi Mehmet Şimşek'in 'rasyonel zemine dönme' mesajı ne anlama geliyor? Bakanlığı sona eren Soylu'dan ilk açıklama ABD Büyükelçisi'nin damadı da kabinede