Mansur Yavaş duyurdu: EGO otobüslerinde yeni dönem

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, EGO otobüslerinde ücretsiz internet hizmeti verileceğini duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, “Dijitalleşen dünyanın gerekliliklerini yakından takip ediyor, köylerimizde ve meydanlarımızda başlattığımız ücretsiz internet hizmetini EGO otobüslerimize de taşıyoruz” dedi.

Yavaş, ücretsiz internet hizmetinin belediyeye bağlı EGO otobüslerinde de hizmete sunulacağını açıkladı. Yavaş, sosyal medya hesabından, “Dijitalleşen dünyanın gerekliliklerini yakından takip ediyor, köylerimizde ve meydanlarımızda başlattığımız ücretsiz internet hizmetini EGO otobüslerimize de taşıyoruz. BLD 4.0 anlayışımız doğrultusunda temmuz ayı sonuna kadar 1851 otobüste hizmete başlıyoruz” notuyla bir video paylaştı.

Videoda otobüslerdeki ücretsiz internet hizmeti ile ilgili bilgiler veren EGO Bilgi İşlem Müdürü Ali Yayla şunları söyledi: "Bayram öncesi Cuma Gününe kadar 600 ile 700 otobüsümüzde kurulum tamamlanmış olacaktır. Vatandaşlarımıza her bir otobüs için başlangıç olarak 150 GB internet sunulacaktır."

ANKA

Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Barış Yarkadaş ile Mehmet Ali Çelebi arasında atışma: Fırıldak Kubi'yi de geçtin Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’dan Cemal Enginyurt açıklaması: İhraç süreci yok Şarlatan Pelin Hürman: Cin çıkarma alanında fazla rekabet var, çok kişi öldü AYM'den Cumhurbaşkanlığı ve TBMM araçları için karar: Yetki iptal edildi