Gelecek Partili Demiröz: Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biri

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Muhsin Emre Demiröz, partisine yönelik eleştirilere sosyal medya hesabından yaptığı "Bizi tiye alan zavallı muhalifler; size don olan bize gömlek olur. Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biridir. Eğer böyle yapmaya devam ederseniz, bizden çok siz üzüleceksiniz "dedi.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Muhsin Emre Demiröz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, partisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Demiröz, “Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biridir. Eğer böyle yapmaya devam ederseniz, bizden çok siz üzüleceksiniz” dedi.

Demiröz, paylaşımında şunlara yer verdi:

“Gelecek Partisi’ne ‘küçük parti’ sayın genel başkanımıza ‘küçük enişte’ diyerek aklınca bizi tiye alan zavallı muhalifler; size don olan bize gömlek olur. Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biridir. Eğer böyle yapmaya devam ederseniz, bizden çok siz üzüleceksiniz.”

Demiröz’ün “Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biridir” sözlerinin tepkilere neden olmasının ardından yaptığı paylaşımla bir önceki mesajını alıntılayarak, “İktidar trollerinden dertlenirken belediye trollerinin hedefi olmak da varmış. Organize kötülük ete kemiğe büründü, belediye trolleri olarak göründü. Biraz şaşırtın be!” diyerek yanıt verdi.

DAVUTOĞLU, PARTİLİLERE SESLENMİŞTİ

Davutoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun "Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın adayı olarak açıklanacak" sözlerine ilişkin katıldığı bir televizyon programında, “Muhalif kesimden konuşanlara sesleniyorum: Sakın ha kolay bir zafer ve bu zaferin üstünde yükselecek bir lider düşünmeyin. Zor bir seçim olacak. Çoğu zaman genel başkanlardan icazet almadan açıklama yapan parti mensuplarına da sesleniyorum, lütfen susun. Zarar veriyorsunuz. Benim partim de olsa fark etmez. Genel başkanlar dışındaki herkesin susma vakti" diyerek tepki göstermişti.

Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na çağrı: İttifakı bozmalı Seçim yaklaştı, Fahrettin Altun’un kasası açıldı İYİ Parti'den Kılıçdaroğlu’nun HDP ziyaretine ilişkin açıklama Kılıçdaroğlu'ndan HDP'ye ziyaret: Kürtçeyi 'bilinmeyen bir dil' yapamazsınız!