Halk Tv’den ayrılan Can Coşkun’un yeni adresi belli oldu

10 yıla yakın süredir çalıştığı Halk TV'de ayrıldığını duyuran Can Coşkun'un yeni adresi belli oldu. Halk TV'de Haber Masası programını sunan Coşkun, yeni dönemde Sözcü Televizyonu'nda yer alacağını duyurdu.

HABER MERKEZİ

Halk TV'de Haber Masası programını sunan gazeteci Can Coşkun, kanalla yollarını ayırdığını duyurdu. Coşkun, yeni adresinin Sözcü Televizyonu olduğunu duyurdu.

Halk TV'de hafta içi her gün Haber Masası programını sunan Coşkun, ayrılık haberini şu mesajlarla duyurmuştu:

"10 yıla yakın süren Halk TV mesaisinin sonuna geldik. Yıllarca özel haber ve yayınlar ile açık ara farkla reyting rekorlarına imza attık. Kararımı cuma akşamı bildirmiş ve yollarımı ayıracağımı sözlü olarak iletmiştim. Yarın resmi ayrılık sonrası yeni adresi duyurmak üzere.

Bu süre zarfında beraber emek harcadığım tüm çalışma arkadaşlarıma ve yönetici kadrosuna teşekkür ederim. Haber koşumuz sürecek.

Başta meslek büyüklerim, arkadaşlarım ve çok değerli izleyenler olmak üzere iyi dileklerini sunan binlerce mesajınız için teşekkürler. Etik gereği cuma akşamı verdiğim yeni adres kararını, yarın sabah resmi ayrılık sonrası duyurmayı tercih ediyorum. Anlayışınıza sığınıyorum."

"YARIN BAŞLIYORUZ"

Coşkun, yeni adresini sosyal medya üzerinden duyurdu. Yeni dönemde Sözcü Televizyonu'nda görev alacağını duyuran Coşkun, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yeni döneme hazır mıyız? Çünkü yarın başlıyoruz. Kendi saatimizde, yine özel haber ve yayınlarla "fark" yaratmak için buluşalım”

Günün Manşetleri için tıklayın
Çok Okunanlar
Gazeteci Barış Pehlivan: İbrahim Kalın, ‘Gölge CIA’in kaynağıydı Fatih Altaylı: Çok kanallı bir Youtube televizyonu hazırlıyoruz LeMan'dan "Seçim sonucu" kapağı Mevzular Açık Mikrofon’un başarısı neyi gösteriyor? HaberTürk’te siyasi köşe yazılarına son verildi