'Semtlere +1 Yeşil'in ilk durağı Cihangir

Cihangir, “Semtlere +1 Yeşil” ile yeşile boyanmaya hazırlanıyor.

“Semtlere +1 Yeşil” programındaki atölyeler, söyleşiler, gastronomi buluşmaları ve gizli partilerle katılımcılarını hem eğlenceye hem de ağaçlandırmaya davet ediyor.

1-7 Ağustos tarihleri arasında Cihangir’de gerçekleşecek etkinlik için geri sayım başladı.

Cihangir’i birbirinden farklı etkinlikle yeşile boyayacak Semtlere +1 Yeşil, semtin çeşitli yerlerindeki yeşil yolculuğuna 1 Ağustos günü başlıyor.

1-7 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik tanıtım filminde İbrahim Selim yer aldı.

Semtlere +1 Yeşil’de, “Tabiatı Özel Buluşmalar” kapsamında Ahmet Mümtaz Taylan ve Levent Erden ile “Cihangir Kafası”, Sezgi Olgaç ile "Dünyayla dost bir gezgin olmak mümkün mü?” söyleşilerine, Eray Özer ve Özgür Mumcu ile “Cihangir’de Yeni Haller” podcast kaydının yapıldığı söyleşiye, Art Stage Tattoo Gallery ve 3rd Culture’da pop-up partilere ek birden fazla atölye olacak.

Selim Siyami Sümer ile “Music with Plants” konseptiyle bitkilerle müzik performansı, Planthom ile bitki atölyesi ve Eco Print atölyesiyle farklı baskı tekniğinin öğrenileceği kapsamlı Semtlere +1 Yeşil etkinliği, 1-7 Ağustos arasında Cihangir’de olacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol
Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Killa Hakan’dan aylar sonra ilk mesaj: Dünyayı bir anlık terk ettim Sayın savcılar göreve Cebenoyan, bu filmde can buldu Yolcuların dikkatine!