Sivas'ta 'Manuş Baba' burukluğu

Manuş Baba'nın sahne alması beklenen konser nedeniyle Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'ne binlerce kişi geldi. Ancak sanatçı, aşırı soğun nedeniyle sahne alamadı. Hayranları üzüntülerini dile getirdi.

Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi hafta sonunda binlerce kişiye ev sahipliği yaptı.

Dondurucu soğuğa rağmen yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret ettiği kayak merkezinde bir de konser tertiplenmişti. Türkiye’nin sevilen sanatçısı Manuş Baba’nın konserde sahne alacağı günler öncesinden duyuruldu. Ancak 14.00’te başlaması beklenen konser bir türlü başlamadı. Sanatçının soğuğu gerekçe göstererek sahneye çıkmadığı öğrenildi.

İHA'nın haberine göre dondurucu soğukta saatlerce kendisini bekleyen hayranları büyük hayal kırıklığı yaşadı. Duruma tepki gösteren hayranları, “Biz onun için gelmiştik. Bu soğukta saatlerce onu bekledik. Sahneye çıkmaması bizleri çok üzdü. Bu yaptığını kendisine yakıştıramadık” dediler.

Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
TÜRGEV ve Ensar Vakfı'ndan Kılıçdaroğlu'na yanıt: Para transferini yalanlamadılar Cüneyt Özdemir, Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı parayı yeterli bulmadı Uçaklar değil paralar uçuyor Uyuşturucudan yargılanan Ali Osman Akat tahliye edildi