Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 6 gün önce ailesinin kayıp başvuruşu yaptığı Anıl Alperen Yılmaz’ın dere yatağında elleri, ayakları ve ağzı bağlı, göğsünden vurulmuş cansız bedeni bulundu. İncelemenin ardından Anıl Alperen Yılmaz’ın cansız bedeni, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Kaynak: DHA
6 gündür haber alınamıyordu: 18 yaşındaki Anıl Alperen Yılmaz’ın cansız bedeni bulundu
Fotoğraf: DHA

Denizli’de altı gün önce ailesinin kayıp başvuruşu yaptığı 18 yaşındaki Anıl Alperen Yılmaz’ın, dere yatağında elleri, ayakları ve ağzı bağlı, göğsünden vurulmuş cansız bedeni bulundu.

DHA'nın haberine göre; Denizli’nin Pamukkale ilçesi Korucuk Mahallesi’nde dün saat 20.00 sıralarında Çürüksu Deresi’nde yarı çıplak halde erkek cesedini görenler, polise haber verdi. 

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen Cinayet Bürosu ekiplerinin yaptığı incelemede, elleri, ayakları ve ağzı bağlı olan cesedin, göğsünden silahla vurduğu tespit edildi.

Yapılan araştırmada, cesedin, ilçenin Kınıklı Mahallesi’nde oturan Anıl Alperen Yılmaz’a ait olduğu ve ailesinin 10 Ekim’de kayıp başvurusunda bulunduğu saptandı. İncelemenin ardından ceset, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Anıl Alperen Yılmaz’ın, öldürüldükten sonra dereye atıldığı ve akıntıyla birlikte sürüklendiği üzerinde duran polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.