birgün

21° AZ BULUTLU

AA muhabiri: Son görevimiz katliam olmalı, genç, yaşlı, hamile çocuk gözetmeksizin!

GÜNCEL 08.09.2015 15:22
AA muhabiri: Son görevimiz katliam olmalı, genç, yaşlı, hamile çocuk gözetmeksizin!
Abone Ol google-news

Anadolu Ajansı'nın Çanakkale bölgesinde görev alan muhabir ve çalışanları Facebook hesabından kan donduran paylaşımlarda bulundu.

"Şehit için son görev onun naaşını taşımak değil, kan akıtmalıyız kan, kan, kan kokmalı o dağlar... Son görevimiz KATLİAM olmalı... Genç, yaşlı, hamile, çocuk gözetmeksizin." sözlerini paylaşan Anadolu Ajansı çalışanı Mustafa Uygun'un bu sözlerine yine aynı bölgede çalışan AA muhabiri Burak Akay'dan destek geldi.

Akay, "Yemin ederim yetki versinler katliam yaparım... Çok fena psikoya bağladım" yazdı. Çanakkale İHA temsilcisi olduğu bildirilen Gürkan Düzenli de "Düşmana merhamet, vatana ihanettir" diyerek paylaşıma destek verdi.

Cumhuriyet Gazetesi, konu ile ilgili Anadolu Ajansı Çanakkale Temsilciliğini aradığını, ilk olarak böyle bir şeyin olmadığının söylendiğini, ancak bir süre sonra AA muhabiri Burak Akay'dan, kendilerine bir telefon geldiğini, Akay'ın, "yazdıklarının paylaşılan bir şeye yorum yapmaktan ibaret olduğu ve paylaşıma yaptığı yorumun kurumunu bağlamadığını" ifade ettiğini söyledi.

Konuşma sonrasında da paylaşımın ve altına yapılan yorumların silindiği görüldü.

aa-muhabiri-son-gorevimiz-katliam-olmali-genc-yasli-hamile-cocuk-gozetmeksizin-69579-1.

aa-muhabiri-son-gorevimiz-katliam-olmali-genc-yasli-hamile-cocuk-gozetmeksizin-69580-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol