birgün

25° PARÇALI AZ BULUTLU

DÜNYA 03.07.2020 10:15

ABD'de Covid-19 hastası 'Sosyal mesafeye uymadım çok pişmanım' dedikten bir gün sonra öldü

ABD’de bir koronavirüs hastası, sosyal medyada yaptığı itirafın ardından hayatını kaybetti.

ABD'de Covid-19 hastası 'Sosyal mesafeye uymadım çok pişmanım' dedikten bir gün sonra öldü

ABD’de California’da bir koronavirüs hastası, Facebook’ta sosyal mesafe kuralını ihlal ettiği için pişman olduğunu söyledikten bir gün sonra hayatını kaybetti.

Washington Post'un haberine göre; ABD’de 51 yaşındaki Thomas Macias, Haziran ayında Los Angeles’ın yaklaşık 110 km güneyinde bir partiye katılmıştı. Macias, Partiden sonra koronavirüse yakalandığını öğrendi ve Facebook’ta pişmanlığını dile getiren bir mesaj paylaştı.

Macias paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Bunun şakası yok. Dışarı çıkmanız gerekiyorsa maske takın ve sosyal mesafe uygulayın. Aptallığım yüzünden annemin, kız kardeşlerimin ve ailemin sağlığını tehlikeye attım. Çok acı verici bir deneyim oldu.

abd-de-covid-19-hastasi-sosyal-mesafeye-uymadim-cok-pismanim-dedikten-bir-gun-sonra-oldu-752340-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız