birgün

7° AZ BULUTLU

DÜNYA 19.09.2019 10:51

ABD Savunma Bakanlığı: UFO videoları gerçek

Amerikan Savunma Bakanlığı tüm dünyada heyecan uyandıran bir açıklama yaptı. İtiraf niteliği taşıyan açıklamaya göre 2004 ve 2015 yıllarında Florida’da kaydedilen görüntülerde yer alan UFO’lar gerçek.

ABD Savunma Bakanlığı: UFO videoları gerçek


ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) tarafından 2004’te California ve 2015’te Florida’da kayda alınan görüntülerde UFO görüldüğü iddiaları, önceki gün ABD donanması tarafından doğrulandı.

Donanma sözcüsü Joseph Gradisher geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan görüntülerdeki UFO’ların gerçek olmasının hemen kamuoyu ile paylaşılacağı anlamına gelmediğini söyledi. Bu açıklama bir kez daha bugüne kadar defalarca görüntülendiği iddia edilen UFO fotoğraf ve videolarının en azından bir bölümünün daha gerçek olduğu ama açıklanmadığı tezini gündeme getirdi.

Bakanlığın doğruladığı söz konusu fotoğraflar ilk kez 2017 yılında New York Times tarafından gündeme getirilmiş ve ‘tanımlanamayan hava cisimleri’ olarak nitelenmişti. ABD Başkanı Donald Trump da Haziran ayında donanma pilotlarının gökyüzünde gördüğü tanımlanamayan cisimlerde artış olduğunu belirtmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız