birgün

6° AZ BULUTLU

GÜNCEL 19.10.2021 14:31

Acil servis doktorunu darp eden baba ile oğlu, talimatla serbest bırakıldı

Ordu'nun Ünye ilçesinde özel bir hastanenin acil servisinde görev yapan Doktor Kadir Gökmen, çıkan tartışmada Necip Can A. ile hasta olan babası Necip A. tarafından darp edildi. Gözaltına alınan baba ve oğlu savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Acil servis doktorunu darp eden baba ile oğlu, talimatla serbest bırakıldı

Dün akşam saatlerinde Ordu'nun Ünye ilçesi Atatürk Mahallesi'nde Necip Can A., rahatsızlanan babası Necip A.’yı ambulansla özel bir hastanenin acil servisine götürdü.

Necip Can A., tedavi öncesi acil servisteki doktor Kadir Gökmen'den babasının doktoru ile görüşmesini istedi.

DHA'nın haberine göre Gökmen ise hastanın durumunu öğrendikten sonra diğer doktora bilgi verebileceği belirtti. Bunun üzerine Necip Can A. ile Gökmen arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Necip Can A. ve hasta babası Necip A., doktoru darp etti. Kavga, hastanenin güvenlik görevlileri ile diğer hasta yakınlarının araya girmesi ile sona erdi.

İhbar üzerine hastaneye polis ekipleri sevk edildi. Baba ile oğlu gözaltına alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. İfadeleri alınan Necip Can A. ile babası Necip A., savcılık talimatıyla serbest bırakılırken, taraflar birbirinden şikayetçi oldu.