birgün

5° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 19.12.2020 15:30

Acun’la anlaşan Hasan Can Kaya'nın şovları, YouTube'dan kaldırıldı

Yapımcı Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi Exxen’de yer alacak olan komedyen Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ adlı şovunun tüm bölümleri, YouTube'dan kaldırıldı.

Acun’la anlaşan Hasan Can Kaya'nın şovları, YouTube'dan kaldırıldı

Komedyen Hasan Can Kaya ve ekibinin Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen adlı platformla anlaşması sonrasında ‘Konuşanlar’ın bölümleri YouTube'dan kaldırıldı.

Pandemi sürecinde "Konuşanlar" adlı YouTube kanalında yayımlanan aynı isimli şovla bir anda popüler hale gelen Kaya, son dönemde sosyal medyada en çok takip edilen isimlerden biri olmuştu.

Hasan Can Kaya bir süre önce Acun Ilıcalı ile anlaştığını ve Konuşanlar'ın yenin bölümlerinin Ilıcalı'nın Exxen adlı dijital platformunda yayımlanacağını duyurmuştu.

Hasan Can Kaya, bu açıklamanın ardından takipçilerinden ve izleyicilerinden gelen tepkiler üzerine de YouTube canlı yayınıyla uzun bir açıklama yapmış ve soruları yanıtlamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol