birgün

15° AÇIK

GÜNEY 15.10.2020 19:49

Adana'da 19 yaşındaki tarım işçisi, sulama kanalında kayboldu

Adana'da tarım işçiliği yapan 19 yaşındaki Ahmet Fece, serinlemek için girdiği sulama kanalında kayboldu.

Adana'da 19 yaşındaki tarım işçisi, sulama kanalında kayboldu

Adana'da 19 yaşındaki Ahmet Fece isimli tarım işçisi, serinlemek için girdiği sulama kanalında akıntıya kapılarak gözden kayboldu. Kurtarma ekiplerinin, Fece'yi arama çalışmaları sürüyor.

Olay, Merkez Yüreğir ilçesi Ali Hocalı Mahallesi'nde meydana geldi. Tarım işçisi olduğu öğrenilen Ahmet Fece ile arkadaşı Beşir Haco Ömer, serinlemek için çalıştıkları tarlanın yakınından geçen sulama kanalına girdi. Fece, bir süre sonra şiddetli akıntının etkisiyle gözden kayboldu.

DHA'nın aktardığı habere göre çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler, Ahmet Fece’yi arama çalışmalarına başladı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol