Adana’da, Cengiz Adlı isimli kişiye iş yerinin önündeki kanepede uyuduğu sırada otomobil çarptı. Otomobil sürücüsünün olay yerinden kaçtığı öğrenildi.

Kaynak: AA
Adana’da bir kişiye kanepede uyurken otomobil çarptı
Fotoğraf: İHA

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde, kaldırımda kanepede uzanan bir kişi, kontrolden çıkan otomobilin çarpmasından son anda kurtuldu.

Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Caddesi'nde, sürücüsünün kimliği ve plakası öğrenilemeyen otomobil, kontrolden çıkarak önce yoldaki bir tabelaya ardından da kaldırımdaki bir fırının önüne konulan kanepeye çarptı. Duramayan otomobil daha sonra söz konusu fırına vurdu.

Olay sırasında çalıştığı fırının önündeki kanepede uzanan 24 yaşındaki Cengiz Adlı ile kaldırımda yürüyen bir kişi, son anda kaçarak kurtuldu.

"OLAYIN ŞOKUNDAYDIM"

Cadde üzerindeki fırında çalışan Cengiz Adlı, olayın şokunda olduğunu söyledi. Adlı, şöyle konuştu:

Olay günü başının ağrıması nedeniyle çalıştığı fırının yanındaki mobilyacıya ait kanepeye uzandığını anlatan Adlı, "Başım ağrıyordu, biraz dinleneyim dedim. İş yerimizin yanında bulunan kanepenin üzerinde uykuya dalmıştım. Bir otomobil direk üzerime geldi. Otomobil ilk tabelaya çarptı, o anda kalktım. Son anda kurtuldum. Olayın şokundaydım. Olayı videoyu izledikten sonra anladım."

Sürücünün olay yerinden kaçtığını belirten Adlı, kaza nedeniyle iş yerinin camlarının ve kaldırımdaki kanepenin kırıldığını kaydetti.