birgün

21° AÇIK

GÜNCEL 19.09.2019 11:51

Afişte 'sarı-kırmızı-yeşil' renk kullanıldığı için hekimlerin savunması alındı!

Afişte 'sarı-kırmızı-yeşil' renk kullanıldığı için hekimlerin savunması alındı!

İnönü Üniversitesi'nde gerçekleştirilen 'Karaciğer Tümör Günleri" panelinin afişinde "sarı-yeşil-kırmızı" renkleri kullanıldığı için hekimlerin savunması alındı.

İnönü Üniversitesi tarafından 13-14 Eylül tarihlerinde İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'nde "Karaciğer Tümör Günleri" paneli düzenlendi. Panel için hazırlanan afişte kullanılan renkler ise etkinliği organize eden hekimlerin ifade vermesine neden oldu.

Afişte yer alan 'karaciğer' şeklindeki fotoğrafta sarı, kırmızı ve yeşil renklerinin kullanılması nedeniyle paneli organize eden hekimlerin savunmaları alındı.

İnönü Üniversitesi'nde gerçekleştirilen 'Karaciğer Tümör Günleri"nde canlı vakalarda karaciğer tümörlerinin tedavisinde önemli bir yöntem olan radyoembolizasyon ele alınmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız