Google Play Store
App Store

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım, uzun namlulu silahlarla yürüdüğü görüntülerle gündeme gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'la ilgili yaptığı açıklamada “Bu kez konuşursam Savcı Sayan'ın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim” dedi.

Ağrıspor Başkanı: Savcı Sayan istifa etmezse kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım, uzun namlulu silah taşıyan kişilerle kent sokaklarındaki görüntüleriyle gündeme gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'la ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Facebook hesabından paylaşım yapan Mehmet Yıldırım, "Bu kez konuşursam Savcı Sayan'ın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim. Savcı Sayan, aklını başına topla, beni tehdit etme. Devlet senin haksız olduğunu biliyor. İstifa et git yoksa alınman için ben gerekli şeyleri yapacağım" dedi.

Yıldırım'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

"Ağrı halkına son kez bir açıklama yapıyorum. Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımıza yalvarıyorum. Bu Savcı Sayan belasından bizleri kurtarın. Sizlerin ismini kullanıyor, bizleri devlet üzerinden tehdit ediyor. Bizler ve Ağrı halkı devletin büyüklüğünün farkında, adaletinin farkında. Ağrıspor, Ağrı halkı Savcı Sayan'dan korkmadığı gibi zulme de boyun eğmeyecek. Bu kez konuşursam Savcı Sayan'ın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim. Savcı Sayan, aklını başına topla, beni tehdit etme. Devlet senin haksız olduğunu biliyor. İstifa et git yoksa alınman için ben gerekli şeyleri yapacağım."

NE OLMUŞTU?

AKP'li Ağrıspor Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Ağrı sokaklarında uzun namlulu silah taşıyan kişilerle yürüdüğü ortaya çıkmış, olayın Ağrıspor ile ilgili olduğu iddia edilmişti. Sayan'ın iddiaları reddetmesi üzerine Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım ise Sayan'ı yalanlayarak "Kulübü ele geçirmek istiyor. Savcı Sayan olay yerinden kaçırıldığı gibi kalaşnikoflu 20-30 kişi toplayıp cadde ortasında gövde gösterisi yapıyor" demişti.