Ahbap kurucusu sanatçı Haluk Levent, derneğin çok sayıda kişiler tarafından hedef gösterilmesiyle ilgili yeni bir karar alındığını duyurdu. Sosyal medya hesabından kararı duyuran Haluk Levent, "Ben çalışmalarıma devam edeceğim ve bu sayfayı Ahbaplar yönetecek. Kim ne yaparsa kim ne yazarsa yazsın artık bu sayfadan cevap verilmeyecek" diye yazdı.

'Ahbap'ın yıpratılması için bir ekip kurulduğunu' söyleyen Haluk Levent: Bir karar aldım...

HABER MERKEZİ

Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerin ardından yaptığı yardımlar sonrasında siyasi isimler dahil çok sayıda kişi tarafından hedef alınan Ahbap'ın kurucusu sanatçı Haluk Levent, yeni bir karar açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Haluk Levent, Ahbap'ın yıpratılması için organize bir ekip kurulduğunu belirterek, Twitter hesabının Ahbap üyeleri tarafından yönetileceğini duyurdu.

"Bir ekip kurulmuş, kim kurdurmuş bilmiyorum. Ahbap'ı yıpratmak için eski ne varsa yayma ve yayınlama kararı almışlar. Ben de bir karar aldım. Ben çalışmalarıma devam edeceğim. Ve bu sayfayı Ahbaplar yönetecek" diyen Haluk Levent, şöyle devam etti:

"Bu halk düşmanları ile muhatap olamam çünkü işlerimiz aksıyor. Kim ne yaparsa kim ne yazarsa yazsın artık bu sayfadan cevap verilmeyecek. Sadece işimize yoğunlaşıp sizden gelen bağışları iyi projelerle sizlere sunmayı hedefliyoruz Deprem yaraları sarıldıktan sonra şeytanın yeryüzü temsilcilerine toplu cevap verip hesaplaşacağım. Bilginize."