birgün

21° KAPALI

GÜNCEL 15.02.2020 07:52

Ahmet Ümit'ten BirGün'e destek çağrısı

BirGün’ün abonelik kampanyasına destek çağrısı yapan Ahmet Ümit, “Farklılığın, özgür sesin, aykırılığın yaşamasına katkıda bulunalım” diye konuştu

Ahmet Ümit'ten BirGün'e destek çağrısı

BirGün'ün başlatmış olduğu BirGün Benim abonelik kampanyasına bir destek de yazar Ahmet Ümit'ten geldi.

Ümit, BirGün’ün abonelik kampanyasına destek çağrısı yaptı. “Farklılığın, özgür sesin, aykırılığın yaşamasına katkıda bulunalım” diye konuşan Ümit şunları söyledi:

Demokralsilerde basın çok önemlidir. Dördüncü kuvvet olarak her zaman demokrasinin kalitesini belirler. BirGün gazetesi, ülkemizde demokrasinin soluk alıp verdiği gazetelerden biridir. Farklıdır, aykırıdır, muhaliftir ve bu nedenle baskı altındadır, zor durumdadır. BirGün gazetesine destek verelim. Farklılığın, özgür sesin, aykırılığın yaşamasına katkıda bulunalım."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız