birgün

14° AZ BULUTLU

GÜNCEL 25.08.2021 12:14

AKP gençlik kolları başkanı, çocuğa silah atışı yaptırdı

AKP Antakya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Fatih Yıldırım’ın bir çocuğa silahla atış yaptırdığı görüntüleri büyük tepki çekti.

AKP gençlik kolları başkanı, çocuğa silah atışı yaptırdı

AKP Antakya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Fatih Yıldırım’ın küçük çocuğa silah atışı yaptırdığı görüntüleri sanal medyada büyük tepki topladı.

Paylaşılan görüntülerde, AKP Gençlik Kolları Başkanı Yıldırım’ın, yanında bulunan iki çocuktan birine silah ile atış yaptırdığı ve çocuklarda oluşan korkuya rağmen gülerek eğlendiği görüldü.

Görüntülerde, Yıldırım’ın 3-4 yaşlarında bir çocuğun parmaklarını elinde bulunan silahın tetiğine götürüp iki el ateş ettiği görülürken, yanında bulunan 5 yaşlarındaki diğer çocuğun ise ateş alan silahın sesinden korktuğu görüldü.

Videonun sanal medyada dolaşıma girmesinin ardından Yıldırım’ın sanal medya hesabının kapatıldığı öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol